Bezplatne pobieranie

SpyHunter: –

Instalacja programu SpyHunter pomoże Ci wykryć poważne złośliwe oprogramowanie i wirusa w komputerze, po pomyślnym skanowaniu. Jeśli jednak chcesz usunąć te szkodliwe wirusy wykryte przez SpyHunter, wystarczy zakupić pełne wersje licencji programu SpyHunter.

  • Po pobraniu programu SpyHunter należy kliknąć opcję SpyHunter-Installer.exe, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces instalacji programu SpyHunter.
  • Po tym musisz kliknąć Pobierz bezpłatny skaner, aby pobrać wersję demonstracyjną programu SpyHunter.

Uwaga: – różne przeglądarki sieci Web, takie jak IE / Chrome / Opera / Edge / i inne podobne mogą wyświetlać fałszywe ostrzeżenie o zabezpieczeniach po instalacji programu SpyHunter. To fałszywe ostrzeżenie może być “ten typ pliku może zaszkodzić Twojemu systemowi Windows” i “Czy naprawdę chcesz nadal pobierać te pliki Download_SpyHunter-Installer.exe?”? Właściwie to ostrzeżenie jest generowane przez wirusa, aby cię oszukać. Tak więc uprzejmie polecamy zignorować te fałszywe alarmy i wybrać przycisk “Keep”.

Kliknij dwukrotnie na Spyhunter-Installer.exe, a następnie postępuj zgodnie z jego kompletnymi instrukcjami, aby zainstalować wersję demonstracyjną programu SpyHunter, jak pokazano poniżej: –